domů  |   tisk  |   napište nám

Katalog titulů

AIRBRUSH 1 Základy techniky

Airbrush (česky nazývaný americká retuš) je výtvarná technika, která je založena na nanášení barvy v proudu vzduchu. Tak jak ji známe dnes je jednou z nejrafinovanějších technik nanášení barev s maximální přesností.

 
Tuto techniku používají s oblibou ilustrátoři a výtvarníci tvořící umělecká nebo reklamní díla. Technika je také velice oblíbená při tvorbě unikátních designů na autech, motocyklech, přilbách a dalších předmětech.
 
Seznamte se v instruktážním videokurzu se základy techniky airbrush! Dozvíte se jaké nástroje použít, jak se s nimi zachází a jak je udržovat. Seznámíme vási s vhodnými materiály pro vlastní tvorbu. Nejdelší část pořadu je věnována praktické ukázce airbrush ilustrace na které nám zkušený autor ukáže základy a nejběžnější techniky a postupy tvorby vlastní ilustrace.
 
Kurz je vhodný pro všechny, kteří uvažují o vlastní tvorbě touto technikou a zatím o ní mnoho neví. Pro pokročilejší připravujeme další kurzy "step-by-step" tvorby ilustrací technikou airbrush.
 
Cena DVD je bez poštovného a balného 80,-Kč
 
Zákazníci ze Slovenska mohou titul objednat u našeho partnera ZDE
 
 
Cena: 350 Kč  Koupit
Máme rádi hmyz ... na talíři!

Chcete ochutnat exotiku, nebo jen sháníte vtipný dárek? Jste tady správně!

 
Entomofágie (česky konzumace hmyzu) je nový a zároveň velmi starý fenomén. Ačkoli naši předkové po celém světě hmyz běžně jedli už v pravěku, v průběhu dějin lidstvo zapomnělo, jak prospěšný hmyz na jídelníčku je a dnes tento trend znova objevuje.
 
Hmyz, pokud je správně chovaný a připravený, je velmi chutný a obsahuje mnoho látek prospěšných pro lidský organismus. Jsou to například omega 3 nenasycené mastné kyseliny, esenciální aminokyseliny či chitin, který je pro své vlastnosti často nazýván „živočišnou vlákninou". Nejčastěji konzumovanými druhy jsou cvrčci, saranče, švábi a larvy brouků.
 
Podívejte se s námi do světa jedlého hmyzu na DVD, které je prvním počinem zabývajícím se entomofágií v České republice. Dozvíte se, proč jíst hmyz, jak ho získat a připravit k vaření. Nejdelší část pořadu je pak věnována přípravě receptů z hmyzu, a to jak hlavních jídel, tak i sladkých dobrot. Na DVD naleznete i rozhovory s dobrovolníky, kteří připravená jídla ochutnávali.
 
Cena je bez poštovného a balného v hodnotě 80,-Kč
Cena: 150 Kč  Koupit
SKATEBOARDING EXPLAINED

 Pro všechny milovníky skateboardingu!!!

 

Představujeme Vám novinku na našem trhu, instruktážní video natočené ve spolupráci s instruktorem Danem MacFarlanem z USA. DVD program je rozdělený do tří částí :

  • Základy jízdy na skateboardu - co musíte znát
  • Základy jízdy na ulici a rampě
  • Nejznámější triky

Naučíte se víc než 30 nejpoužívanějších triků jako OLLIE :::DROP IN:::NOLLIE:::KICKFLIP:::HEELFLIP:::BACKSIDE FLIP:::FRONTSIDE FLIP:::BOARDSLIDES:::NOSESLIDE:::50-50 a další

 

DVD je v angličtině.

 

Cena je bez poštovného a balného v hodnotě 80,-Kč

Cena: 599 Kč  Koupit
SPORT CLIMBING 101

 SPORTOVNÍ LEZENÍ

Jedinečné DVD o sportovním lezení! Lezení může být sportem pro všechny. Nerozhoduje jen fyzická síla, ale i správná technika a koordinace a samozřejmě psychika. Jde o vynikající způsob relaxace, zábavy a rozvoje sebe sama jak po fyzické tak po psychické stránce.

Lézt můžete na skále, na umělých stěnách dokonce i ve městech, limity neexistují. Pokud s lezením začínáte, nebo pokud jste mírně pokročilí podívejte se na instruktážní vedeo na DVD, kde vám ukáže profesionální horolezec  Chris Lindner  co všechno musíte znát a čeho můžete v lezení dosáhnout.

Instruktážní video na DVD obsahuje celou řadu kapitol. Například slovníček lezení, základní lezecké vybavení, základy vlastního lezení, jištění, zvládání pádů a spousta dalšího.

S novým DVD instruktážním videem se vám otevírá svět lezení. Neváhejte a vstupte spolu se špičkovým instruktorem do světa úvazků, karabin, lan  a také relaxace, kamarádství a vlastního zdokonalení.

 DVD je v angličtině.

Cena je bez poštovného a balného v hodnotě 80,-Kč

 

 

 

 

Cena: 599 Kč  Koupit
KAYAKING Strokes and Concepts

 

Všichni příznivci kayakingu POZOR!  Nabízíme Vám jeden z nejrozsáhlejších a nejúplnějších video programů na DVD, které Vás naučí jak ovládat Váš kajak. Základy jízdy na kajaku, manévrování a tipy a triky pro dosažení maximální úrovně Vašich dovedností při jízdě na kajaku najdete v tomto zbrusu novém DVD edice EJ’s Strokes and Concepts . Ať už chcete sledovat program na DVD jako celý kurz, nebo "A La Carte" je jen na vás. Každá dovednost má na DVD svou vlastní kapitolu.

Více než 120 minut intenzivního, ale přitom zábavného instruktážního kurzu Vám přinese teoretické vysvětlení technik a manévrů i praktické ukázky technik jízdy na kajaku. Takže než sednete do svého kajaku, určitě se podívejte na toto DVD!

 

Délka 120 minut

DVD je v angličtině.

Cena je bez poštovného a balného v hodnotě 80,-Kč

 

 

 

 

Cena: 599 Kč  Koupit
BOULDERING

 

JEDINÉ INSTRUKTÁŽNÍ DVD O BOULDERINGU!


Produkční společnost 7 Productions a horolezecký filmař a režisér Paul Dusatko oceněný mnoha cenami pro vás připravil pokračování vynikajícího DVD SPORTOVNÍ LEZENÍ s Chrisem Lindnerem.

BOULDERING (bouldrování) jako svébytná disciplína lezení je vhodná podle chutí každému lezci a instruktážní video na DVD je určeno jak začátečníkům tak veteránům boulderingu. Programem vás provede profesionální boluderer Matt Birch.

Cílem při boulderigu je přelézt co nejobtížnější místo, ale také třeba jen tak pro radost vylézt na kámen, který potkáte na procházce. Bouldering může být výborným tréninkem pro lezení cest, nebo jen vynikající relaxací a vyjádřením svobody lezeckého sportu, který se nesvazuje žádnými pravidly a umožní každému vyřádit se podle své chuti a možností.

Na instruktážním videu na DVD najdete informace, ukázky rozdělené do kapitol. Jako malou ochutnávku nabízíme například:

  •  slovníček boulderingu,
  • hodnocení obtížnosti a stupně,
  • základy boulderingu,
  • tipy pro trénink,
  • etika boulderingu a

jako bonus se podíváte na nejlepší bouledisty (Chris Sharma) v akci a nejobtížnější balvany v reálu.

 

DVD je v angličtině

Cena je bez poštovného a balného v hodnotě 80,-Kč

Cena: 599 Kč  Koupit
Fluidride : Like A Pro

 Like a Pro was developed by riders for riders. This instructional delves deeply into proper body movement that is required to be the best on your bike. Each technique is explained in a way that it will be helpful to riders from Beginner to Pro. All techniques discussed cross over to most forms of cycling from XC to DH to Freeride to Dirtjump.

DVD je v angličtině

 

Cena DVD je bez poštovného a balného v hodnotě 80,-Kč

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cena: 599 Kč  Koupit
Základy kresby uhlem

 Kurzy kreslení zachycené na vidoeozáznamu jsou určené všem začátečníkům, kteří by se rádi naučili kreslit a prozatím nenašli odvahu nebo čas přihlásit se do školy, nebo řádného kurzu.

Není třeba znát teorii, stačí jen chuť výtvarně se projevit. Na konkrétních příkladech Vás zkušený lektor provede základy techniky kresby uhlem, ukáže Vám použitelné materiály, pomůcky a způsoby jak s kreslením začít. Uhel je ideální kreslicí prostředek pro začátečníky a pro všechny, kteří nemají rádi vykreslování detailů, mají rádi svižnost, nebojí se velkých tahů na velkých plochách

Kreslení není výsadou školených umělců, ale kreslit může kdokoli, kdo má chuť.
 
 
 
 
Cena: 299 Kč  Koupit
resetovac
© Fixed Point s r.o. 2008
realizace  Quasar